FANDOM


Початок 1960х років в Радянському Союзі і в Українській Республіці у його складі характеризується ростом інтересу до різних галузей науки і техніки, до природничних наук.

Так в цей час, 1962-1963 рр. за ініціативою видатного математика Колмогорова у Новосибірську відкривається перша у Радянському Союзі фіз-мат школа.

Наукові і управлінські кола Української Республіки ідучи в ногу з часом підтримують відкриття подібних закладів у столиці Української Республіки - місті-герої Києві.

Так в 1962 році по ініціативі Київського Університету, Інституту Кібернетики і міської Ради народних депутатів у місті була відкрита фізико-математична школа №145, нинішній КПНЛ - Київський Природничо-Науковий Ліцей №145 міста Києва і в 1963 році був відкрита фізико-математична школа-інтернат при Київському Університеті, нинішній УФМЛ - Український Фізико-Математичний Ліцей.

Одним з головних ініціаторів створення школи №145 став шанований у тогочасному Києві вчитель математики Валентин Кирилович Чикаленко, який і став першим директором школи.

Енциклопедія школи №145 міста Києва, http://www.lic145.kiev.ua/ - історія, вчителі, випускники...

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.